JS Travel Kit - шаблон joomla Новости
yvamiro

yvamiro

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Fotele ginekologiczne – OFETERIA Łóżka szpitalne - http://www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl
Nasz serwis porusza się z następującymi krokami: Każda aparatura, która do nas przychodzi jest czyszczona, katalogowana i dobrze oglądana przez wykwalifikowanego serwisanta. Już po piętnastu minutach sprawdzania, nasi pracownicy wstępnie są w stanie powiedzieć co się zepsuło w Twoim urządzeniu. Dbając jednak o Twoją kieszeń oraz sprawność aparatu poświęca jednak więcej czasu na sprawdzenie wszekich usterek. Sporządzany jest wtedy kosztorys serwisowy pompy, który dostajesz Ty w celu autoryzacji. Im szybciej odpowiesz - tym szybciej naprawimy Twój sprzęt. Czas serwisowy urządzeń ustalany jest odrębnie do każdego zlecenia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z waszej strony - jeśli chcesz urządzenie zastępcze, zapytaj, znajdziemy na półce coś specjalnie dla Ciebie.
http://www.pulsoksymetr-weterynaryjny.ofeteria.pl/
kardiomonitor weterynaryjny
analizator weterynaryjny
http://www.cena.ofeteria.pl/
http://www.aparatura-medyczna.ofeteria.pl/

Na wszystkie naprawy w naszej działalności dajemy 3-miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do poznania się z bogatą ofertą i korzystania z usług firmy. Jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Wykonanie przeglądu poświadczamy odpowiednimi protokołami i zapisem do paszportów. W naszej pracy wykorzystujemy certyfikowane przyrządy pomiarowe wysokiej jakości. Przeglądy techniczne, i naprawy, przeprowadzamy na terenie całego kraju, przy czym dojazd wliczony jest w kwotę przeglądu.
spirometry
http://www.ssaki-medyczne.ofeteria.pl/
http://www.pompy-infuzyjne.ofeteria.pl/
http://www.aparat-ekg-weterynaryjny.ofeteria.pl/

Prowadzimy serwis sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego gwarancyjnego oraz poza gwarancyjnego, w tym: serwis, kontrola podczas gwarancji, konserwacje. Ssaki medyczne- szpitalne, zabiegowe, do pracy w domu. Łóżka medyczne, ortopedyczne i proste. Wózki inwalidzkie ręczne oraz elektryczne. Inhalatory- nebulizatory i podobny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ssaki pracuje bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy kategorycznie uważać na prawidłowe założenie zatyczki, gdyż stanowi ona elektryczne zabezpieczenie przed przepełnieniem naczynia oraz zalaniem pompy ssącej innymi płynami.
Gdy obudowa aparatu ulegnie pobrudzeniu, można ją czyścić łagodnym środkiem czyszczącym, lub zdezynfekować. Należy uważać, aby do środka obudowy nie dostał się płyn ani woda. Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem czołowych producentów aparatury medycznej.
kardiomonitory</a><br /><a href="http://www.koncentrator-tlenu.ofeteria.pl/">koncentrator tlenu
lampa zabiegowa
Defibrylator Samaritan Trainer 350 szkoleniowy
Niezwykle popularny w obsłudze defibrylator półautomatyczny Samaritan jest prostym urządzeniem szkoleniowym i dokładną kopią klasycznego defibrylatora AED Samaritan PAD 350 P. Zdalne sterowanie prowadzi szkolące się osoby przez udawany proces ratunkowy, począwszy od czynności rytmu serca, poprzez defibrylację na procedurze resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Urządzenie półautomatyczny posiada tryb dziecięcy pozwala na realistyczną symulację 6-ściu zdarzeń dla różnych poziomów umiejętności, co pokazujeoznacza, że jest doskonały do prowadzenia szkoleń zarówno profesjonalnych ratowników medycznych, jak i osób bez wiedzy na ten temat.
Każdy z nas może stanąć przed koniecznością udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku w domu pracy, na wycieczce, na ulicy,jezdni itp. W takim wypadku warto mieć podstawową wiedzę w zakresie pomocy czynności ratunkowych. Z zasadą o promowaniu idei powszechnego dostępu do defibrylacji, często organizuje się szkolenia, w jakich trakcie uczestnicy mogą przekonać się, czym jest i jak tak naprawdę działa defibrylator AED.
http://www.wozek-anestezjologiczny.ofeteria.pl/</a><br /><a href="http://www.wozek-do-przewozenia-zwlok.ofeteria.pl/">http://www.wozek-do-przewozenia-zwlok.ofeteria.pl/
aparat ekg
Stanowisko laryngologiczne SL-1
Stanowiska laryngologiczne dzięki swojej konstrukcji służy do znakomite wyposażenie gabinetów lekarskich, placówek medycznych oraz placówek prywatnych. Solidna konstrukcja pozwala lekarzom na dobre użytkowanie, materiały wysokiej jakości zastosowane do produkcji zapewniają ładny wygląd i proste w utrzymaniu czystości. Obicie fotela jest łatwo zmywalna. Podłokietniki wykonane z tworzywa pozwalają na uzyskanie odpowiedne pozycji przez pacjenta oraz podtrzymanie się w trakcie badania. Regulacja wysokości pozwala na komfort pracy osobie badającej oraz pacjentowi. Regulowany zagłówek wykonany z pianki poliuretanowej trzyma głowę stabilnie i uniemożliwia ruszanie głową podczas zabiegu.
http://www.fotele-ginekologiczne.ofeteria.pl/
http://www.lozka-porodowe.ofeteria.pl/
http://www.szafki-przylozkowe.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-chorych.ofeteria.pl/