JS Travel Kit - шаблон joomla Новости
آموزش تریدینگ ارزهای دیجیتال برای مبتدیان - ایران ریچ

آموزش تریدینگ ارزهای دیجیتال برای مبتدیان - ایران ریچ

چارت زیر حالتی را نشان میدهد که قیمت کف پایینتر و مک دی کف بالاتری را ایجاد کرده، به این معنا که معکوس شدن روند نزدیک است. مدیریت پورتفولیو (Portfolio Management) به ایجاد و اداره مجموعهای از سرمایهگذاریها مربوط میشود. حجم معاملات و نمودار قیمت هایی که در حال حاضر مشاهده می شود حاصل تصمیماتی است که در گذشته توسط فعالان بازار یا به عبارتی افرادی که به خرید و فروش می پرداختند است تحلیل تکنیکال کریپتوکارنسی و اطلاعات مربوط به آن هم در آینده بازار تاثیر گذار خواهد بود. خوشبختانه یکی از بهترین روش ها برای سرمایه گذاری، ارزهای دیجیتال می باشند که از آنها به عنوان آینده پولی یاد می شود.

آموزش ارز دیجیتال فراچارت

ما معمولا از کسانی که می پرسند چه ارزهایی بخریم، دو سوال می کنیم و بر اساس پاسخ های وی، سبد ارزی پیشنهاد می دهیم: اول این که قصدشان سرمایه گذاری نگهداشت ارز برای میان مدت یا بلند مدت است یا می خواهند خرید و فروش کنند؟ همیشه گفته شده است که چنانچه علاقه مند به خرید و فروش در بازه کوتاه مدت هستید، می توانید صرافی coinex را انتخاب کنید و به این دلیل است که امنیت این صرافی بسیار بالاست و سطوح دسترسی خاصی را برای کاربران گوناگون فعال می کند. به طور مثال اگر اخبار تاثیرگذار و مثبتی برای ارز بیت کوین منتشر شود، در طی بازه ساعتی خاصی نوسان قیمتی مثبتی در این ارز به وجود می آید.

بطور مثال یک نرمافزار با نام CryptoTab در بین کاربران زیادی شناخته شده که به ازای استفاده از سختافزار دستگاه، به کاربران مقداری بیتکوین پرداخت میکند. این کاملا سلیقهای است و هر کس نسبت به شرایط خود راهی برای خرید بیتکوین انتخاب میکند. در حال حاضر این سایت بهترین راهحل برای